U nás nemusíte dokazovat, na co peníze použijete.
Můžeme Vám spolehlivě zajistit peníze pro spotřebitelský i podnikatelský úvěr a to bez zbytečného vyptávání, nebo jiných komplikací. Navíc velice rychle a bez náročného papírování.

Americká hypotéka kalkulačka

Možná jste si už zvykli, že si všechno můžete na internetu vypočítat. Zřejmě Vás nyní hodně překvapíme, když Vám řekneme, že u nás to není možné. Nenajdete zde oficiální a neměnné podmínky, které bychom uváděli pro všechny naše klienty.
Kalkulačku americké hypotéky u nás nehledejte. Kalkulačky u nás na toto téma zkrátka a dobře nenajdete, protože poskytujeme řešení každé situace na míru.
S každým klientem pracujeme individuálně, a proto u nás žádné orientační kalkulačky bohužel nenajdete. Informovat se můžete na uvedených reprezentativních příkladech, které Vám napoví, jak by mohla Vaše finanční situace vypadat.
Ovšem daleko jednodušší je vyplnit žádost, kterou se budeme ihned zabývat a na kterou Vám velice brzy odpovíme. Provedeme výpočty a předběžně Vám navrhneme řešení. Tyto služby jsou zdarma a jedná se pouze o předběžné návrhy. Nic není zavazující, k ničemu se neupisujete.
Spolupracujeme s klienty podle jejich konkrétních požadavků a potřeb, čili se zaměřujeme na zcela individuální potřeby klienta. Někteří mohou mít velké finanční problémy, jiní si naopak chtějí půjčit peníze a začít rekonstruovat, nebo vybavovat domácnost, či chtějí prožít luxusní dovolenou, nebo si koupit automobil. V případě podnikatelů se zase může jednat o financování potřeb ve firmě, o splnění závazků, zaplacení dluhů. Je spousta možností a také různé způsoby řešení, takže zde nenajdete vyhodnocení jedné strategie, jako by tomu bylo v případě nějaké kalkulačky.

Přizpůsobujeme podmínky dle potřeb klienta
Jak jsme si již řekli, tak kalkulačku s výpočty u nás nenajdete, ale můžete velice rychle odpovědět na dotazník a my Vám co nejrychleji zašleme vypracovaný návrh řešení vaší situace.
Potřebujete stavět dům? Či chcete rekonstruovat bez nutnosti dokládání faktur? Chcete si vybavit domácnost? Nechcete se o nic starat, jen získat peníze a mít je okamžitě na účtu? Potřebujete je použít na podnikání? Pro všechny tyto případy a mnohé další, je zde naše společnost.