Americká hypotéka

není na dnešním finančním trhu žádnou novinkou. Jedná se o finanční možnost, jak rychle a snadno získat peníze, to vše s nízkou úrokovou sazbou, ale zároveň dlouhou dobou splácení, třeba až 30 let. Poskytovatelem může být banka, nebo nebankovní společnost.

Obecně se rozlišují dva typy úvěrů, podle použití financí.  Zjednodušeně řečeno, pokud žadatel nepoužije finance k podnikání, jde o spotřebitelský úvěr, pokud je použije k podnikatelským účelům (i vyplacení dluhů vzniklých z podnikání) jde podnikatelský úvěr.

Nejprve je potřeba si říct, co vlastně americká hypotéka v bankovní podobě znamená?

Můžete získat peníze bez zkoumání použití (účelu) s o něco vyšším úrokem, než u klasické hypotéky.

Banka detailně prozkoumá Vaši bonitu. Znamená to, že se podívá na Vaši platební morálku za minimálně poslední 4 roky. K tomu využívá především bankovní a nebankovní registry. Někdy stačí opožděná splátka úvěru o pár dnů a banka Vám americkou hypotéku zamítne.

Dále chce banka doložit příjmy u spotřebitelů i podnikatelů. Abyste si jen zhruba dokázali představit, na jakou výši úvěru dosáhnete.  Vždy počítejte, že všechny Vaše splátky půjček včetně splátky americké hypotéky se musí vejít do 45% Vašich měsíčních příjmů.

Pokud si nejste na 100% jistí svojí bonitou, může být pro Vás využití specialisty na hypotéky velmi moudrou volbou. Samotná žádost „ na slepo“ může znamenat zamítnutí a tím pádem i negativní záznam v registru banky. Máme kontakty v bankách, umíme si poradit s neobvyklými situacemi. Nespoléhejte jen na náhodu.  Kontaktujte nás.

Nebankovní sektor a rozlišení dvou typů úvěrů:

Spotřebitelský úvěr

Takzvané nebankovní americké hypotéky jsou druhy úvěrů, u kterých ručíte vlastní nemovitostí, nebo nemovitostí někoho jiného. Zajišťují je nebankovní společnosti, takže pro tento úvěr nejdete do banky, ale pohodlně můžete sedět doma na gauči a vyřešit úvěr bez nutnosti návštěvy pobočky poskytovatele úvěru.

Peníze z tohoto úvěru můžete využít libovolným způsobem. Můžete s nimi nakoupit majetek, odjet na dovolenou, zrekonstruovat byt, vybavit domácnost, koupit auto, či cokoliv dalšího. Záleží jenom na vás, jaký sen si splníte, nebo jak zrovna peníze potřebujete využít. Peníze totiž můžete použít také na oddlužení   (nejedná se o insolvenci). Můžete s nimi zaplatit dluhy, exekuce, špatně nastavené jiné půjčky a spoustu dalšího.

Podmínky jsou jasné:

  • můžete získat až 70% odhadní ceny nemovitosti.
  • další velkou výhodou je, že se tyto úvěry sjednávají na dlouhou dobu. Splácet můžete od jednoho roku až po dobu třiceti let. Předčasné splacení se sankcí maximálně 1% z výše úvěru.
  • díky nízké úrokové sazbě, mnohdy podobné té z běžné banky, se setkáte i s nízkými splátkami během splácení, což je velmi výhodné pro každého klienta.
  • tolerance záznamů v bankovních a nebankovních registrech je běžná praxe.
  • většinou se tento typ úvěru zprostředkovává pomocí internetu a postačí zaslání několika podkladů. V první fázi stačí fotky nemovitosti, poté probereme, kolik jste schopni splácet a na jakou výši úvěru dosáhnete.
  • dojednáme podmínky úvěru, necháme Vám zaslat předem zdarma návrh smlouvy k prostudování,  a nakonec je jedna schůzka, kdy přijede zástupce poskytovatele za Vámi, a podepíšete smlouvu. Čerpat se dá podle složitosti úvěru i na návrh na vklad zástavního práva (obvykle do dvou dnů máte peníze na účtu).

 

Podnikatelský úvěr

Americká hypotéka bez registru

Americká nebankovní hypotéka může mít mnoho podob. Najdete ji také pod názvem americká hypotéka bez registru.

Tento typ úvěru je něčím výjimečný. Nezkoumá zisky v daňových přiznáních a toleruje záznamy v registrech bank i nebankovních.

Jedná se totiž o podnikatelský úvěr pro firmy a živnostníky. Proto si jej nemohou sjednat například zaměstnanci. Vyjímkou jsou žadatelé, kteří chtějí začít podnikat a použít peníze z úvěru do podnikání.

Firma tyto peníze použije do podnikání a zaplatí s nimi potřeby ve firmě. Často se peníze používají na nákup strojů a zařízení, ale také na zaplacení běžných potřeb, financování měsíčních výdajů a nákladů, vyplacení mezd, splacení nedoplatků na sociálním a zdravotním pojištění, vyplacení dluhů a exekucí a spoustu dalšího.

Americká hypotéka nebankovní

Nabízí dobu splácení od 1 až do 30 let!

Rychlé vyřízení  dle složitosti úvěru, můžete získat peníze i do 24 hodin!

Možnost předčasného splacení úvěru!

Nezkoumání  registrů bankovních, nebankovních!

Získání až 70% hodnoty nemovitosti, v závislosti na lokalitě.

Pokud máte zájem o zpracování nezávazné nabídky a doporučení, nebo chcete jen konzultovat Vaši situaci, rádi Vám pomůžeme.

Nebudeme se zlobit, když si nezvolíte naše služby, i když jsme přesvědčeni o jejich kvalitách.

 

Prostě neváhejte a ptejte se, stačí vyplnit on line dotazník na našich stánkách a zavoláme Vám, nebo nás můžete kontaktovat na čísle +420770609060