Nebankovní hypotéky zažívají obrovský boom. Zajistí Vám nejenom nízké měsíční splátky, ale peníze z takových úvěrů můžete použít jakýmkoliv způsobem. Slovo nebankovní znamená, že půjčku Vám poskytne soukromý investor, nikoliv banka.

Vhodné pro rekonstrukci domácnosti, na koupi auta, splacení dluhů a spoustu dalšího. Ručíte vlastní nemovitostí za kterou získáte až 70% její odhadní ceny.

Rozlišují se jen dva druhy úvěrů a to podnikatelský a spotřebitelský. Všechny ostatní názvy jako hypotéka bez registru, půjčka se zástavou, hypotéka bez doložení příjmů, nebankovní hypotéky apod. jsou obecně zažité pojmenování těchto dvou typů úvěrů.

Nebankovní hypotéka

Každý z nás si jistě vybavení nějakou situaci, kdy si potřeboval vypůjčit peníze. Nemáte hotovost, přijde nějaký nečekaný velký výdaj a Vy si potřebujete půjčit. Nebo naopak, může se stát, že si plánujete svou budoucnost, chcete si pořídit byt, nebo už jej máte a potřebujete sehnat veškeré vybavení, aby celá domácnost byla provozuschopná, a tak vás napadne půjčka.

Spoustu takovýchto případů se neobejde bez úvěru či hypotéky, ale kam pro ni jít? To je otázka, na kterou Vám nyní můžeme odpovědět.

První, co Vás napadne je jistě banka. Tam si chodí přece půjčovat všichni lidé, jenomže někteří se bohužel setkají s neúspěchem. Banky mají jasně daná pravidla, kterými se řídí a bohužel Vám těžko přizpůsobí půjčku na míru podle Vašich potřeb.

Pokud máte záznam v registru dlužníků, pak už vůbec žádnou půjčku nezískáte a pokud nejste bonitní, nemáte dostatečně vysoké příjem, nízký věk a další priority, pak se s Vámi klidně rozloučí.

U nás se na klienty díváme s větší mírou tolerance a hledáme vždy způsob jak Vám pomoci, i když máte například záznamy v registrech bankovních, nebankovních, nebo dokonce exekuci. Nic z toho nám nevadí.

Nebankovní hypotéky jsou zde od toho, aby zachraňovaly klienty, které banka odmítla. Ovšem je to způsob využití úvěru i pro všechny ostatní, takže nemusíte vůbec ztrácet čas chozením do banky, stačí nás kontaktovat a nalezneme pro Vás řešení na míru.

 

Splatnost úvěru je až 30 let.

Záznamy v registrech bankovních i nebankovních jsou tolerovány.

Exekuce, věcná břemena, zástavy, nic z toho nám nevadí.

Nižší příjem nemusí být překážkou získání úvěru.

Peníze i do 24 hodin od podpisu smlouvy.

Předčasné doplacení úvěru je zdarma

Pomůžeme v každé situaci

Nebankovní americké hypotéky jsou vhodné pro všechny klienty. Díky nim Vám dokážeme pomoci v každé situaci. Peníze můžete použít jakýmkoliv způsobem. Snadno a rychle bez zbytečného papírování, nebo složitého vyřizování. Vše Vám velice rádi vysvětlíme a necháme Vám tolik času na rozmyšlenou, kolik budete potřebovat.

Nebankovní hypotéka je druh spotřebitelského, nebo podnikatelského úvěru. Zajistí vám velmi výhodné podmínky, nízkou úrokovou sazbu a také nízké měsíční splátky.

Peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem. Vždy se ručí nemovitostí, za kterou získáte až 70% její odhadní ceny.

Návrh vám provedeme zdarma.

Předem se nic neplatí.

Pomůžeme i lidem v tíživých životních situacích.

Máte dluhy nebo exekuce? I za těchto případů jsme schopni vám zajistit návrh řešení vaší situace.

Kontaktujte nás pomocí online formuláře, nebo zavolejte na telefon +420770609060

Toto je reprezentativní příklad pro úvěry, které jsou zprostředkované společností COMPROMISSO group s.r.o.

Výše úvěru 1.800.000,- Kč.

Poplatky související s vyřízeným úvěrem bývají obvykle následující.

Zprostředkování úvěru 70.000,- Kč, poskytnutí úvěru 20.000,- Kč, splatný při čerpání úvěru, vklad do katastru nemovitostí 2 000,- Kč.

Celková částka splatná spotřebitelem je potom tedy 2.720.360,- Kč.

Klient musí mít pojištění nemovitosti na plnou hodnotu nemovitosti po celou dobu trvání úvěru u jakékoliv pojišťovny. Vinkulace musí být ve prospěch věřitele.

Počet splátek 360 (30 let)

Měsíční splátka 7.301,- Kč

Pevná úroková sazba 2.7 % p. a., RPSN 3.15 %

Výpočet je založen na předpokladu, že je úvěr čerpán okamžitě jednorázově a máte již pojištěnou nemovitost.