Hypotéka bez dokládání příjmů je finanční produkt soukromého sektoru, který poskytujeme až na 30 let.

Zde nenutíme podnikatele dokazovat, aby předložili ziskovost v daňovém přiznání jako je tomu u produktu podnikatelských úvěrů v bance!

Tolerance záznamů v registru je samozřejmostí!

Peníze máte na účtu dle složitosti případu i do 24 hodin.

Hypotéka bez dokládání příjmů

Hypotéka bez dokládání příjmů, další malý zázrak, který již v názvu láká lidi na to, že se jedná o velice výhodný finanční produkt, u kterého nebudete muset dokládat, ani žádným jiným způsobem dokazovat své příjmy.

Ovšem pozor, jedná se o produkt určený pouze pro podnikatele, firmy, OSVČ, kteří použijí peníze k účelům souvisejícím nějakým způsobem s podnikáním.

Hypotéka bez dokládání příjmů slouží mimo jiné k vyplacení exekucí, nevhodných zástav, dluhů na OSSZ, VZP, finančním úřadě.

Pokud nám dáte Vaše čestné slovo, že využijete peníze pro firemní účely, nebudeme dále zkoumat účel použití prostředků. Dalo by se tento produkt nazvat také nebankovní Americká hypotéka.

Skončili jste s prací jako zaměstnanec? Nemáte oficiální příjem pro banku a logicky ani daňové přiznání?
V bankovní sféře úvěr nedostanete. U nás je to jinak!

Přejeme a fandíme začínajícím podnikatelům!

Pokud chcete teprve začít podnikat, dodejte nám zajištění nemovitosti, pošlete nám podnikatelský záměr a my Vám úvěr schválíme, poté víte na čem jste  a můžete se rozhodnout, zda podnikání spustíte!

Dlouhá doba splatnosti až 30 let Vám umožní získat nízkou splátku a možnost předčasného doplacení úvěru znamená možnost kdykoliv úvěr po zlepšení Vaší bonity refinancovat v bance, nebo v případě zlepšení situace v podnikání úvěr celý, nebo částečně umořit!

Ničeho se nemusíte obávat

Teď si zřejmě říkáte, že to celé bude složité a bude to trvat dlouhé měsíce, než byste peníze získali. To ovšem není pravda.

Netrvá to déle než pár dnů!  V případech, kdy klient spěchá a máme k dispozici například vyčíslení dluhů váznoucích na nemovitosti, jsme schopni vyřídit vše i do 24 hodin.

Celé vyřízení je poměrně snadné.

  1. Stačí poslat na mail fotografie nemovitosti (minimálně 5x foto zvenčí a každou místnost 1x), adresu nemovitosti a my obratem zařídíme schválení maximální výše.
  2. Dáme Vám nabídku nejpozději do druhého dne a Vy se rozhodnete, zda máte zájem.
  3. V případě odsouhlasení Vám pošleme smlouvy k detailním přečtení a pokud odsouhlasíte, přijedeme za Vámi na podpis následující den. Případně v den, kdy se Vám to bude hodit.
  4. Po podpisu úvěrové smlouvy odesíláme peníze na účet expresní platbou.

 

Vše je velmi jednoduché, doporučujeme nás kontaktovat pomocí dotazníku na hlavní straně našeho webu, nebo zavolejte náš kontaktní tel. 773 183 203