Hledáte podnikatelský úvěr, který by vám zajistil peníze i za předpokladu, že máte záznam v registru dlužníků?
To je většinou velký vroubek a v mnohých případech se v bance setkáte s neúspěchem, ale u nás je to jiné. Záznamy běžně tolerujeme a podnikatelé mohou mít i nízká daňová přiznání. Nic z toho není problém!

Hypotéka bez registru

Tento název jste jistě už někde slyšeli? Často jej vyhledáváme a ještě častěji se setkáváme s neúplnými informacemi. Hypotéka bez registru není tak úplně přesný název produktu, je to pouze obecně vyhledávané slovo. Pod tímto finančním produktem se totiž neschovávají peníze, které byste získali jen tak bez žádných pravidel. Jak již jsme zmínili na ostatních stránkách webů, vždy se rozlišují jen dva typy úvěrů a to spotřebitelský a podnikatelský úvěr.

Pokud se bavíme o podnikatelském úvěru, zde skutečně nenahlížíme do bankovních a nebankovních registrů, dokonce v případě podnikatelů, není potřeba zkoumat příjmy!

U spotřebitelského úvěru, je potřeba hovorově používané spojení hypotéka bez registru jen upřesnit.

Hypotéky bez registru ve formě spotřebitelského úvěru pro osoby nevyužívající peníze k podnikání znamenají také, že poskytovatel úvěru záznamy v nich běžně toleruje, nejsou překážkou získání nebankovní hypotéky bez registru!

Poskytovatel spotřebitelského úvěru do registru musí nahlédnout aby zjistil, zda nejste předluženi (nemáte mnoho dalších úvěrů, které byste nedokázali spolu s novým splácet).

V takovém případě, pokud to dovoluje Váš příjem, nebo příjem Vašich spoludlužníků, většinu těchto nevýhodných úvěrů konsoliduje ( vyplatí).

Nikdo si nepřeje, abyste se dostávali do ještě větších finančních obtíží.

V mnohých případech může nahlédnutí do registru klientovi dokonce pomoci a to tím způsobem, že pokud máte jen drobné záznamy, tak můžete získat třeba ještě výhodnější úrokovou sazbu, případně dokážeme úvěr dostat do banky!

Podnikatelský úvěr

V tomto případě nebankovní hypotéky bez registru se jedná o typ podnikatelského úvěru. Proto si tento typ úvěru mohou sjednat pouze podnikatelé nebo firmy. Peníze využijí pro své podnikání. Mohou nakoupit stroje a zařízení, majetek, použít peníze na běžné měsíční výdaje, zaplatit zálohy, sociální a zdravotní, nebo dokonce i dluhy, exekuce a podobně.
Pro všechny tyto případy je právě nejvhodnější nebankovní hypotéka bez registru, která vám zajistí nízkou úrokovou sazbu a nízké měsíční splátky.
Doba splatnosti 1 – 30 let.

Díky tomuto úvěru je také možné vyplatit se z dluhů a exekucí.

Zajistíme vám velice výhodné podmínky.

Při expresním čerpání můžete mít peníze i do 24 hodin od podpisu smlouvy.

Tento typ úvěru je vhodný pro všechny podnikatele, kteří se neradi zdržují formalitami a schůzkami v bance. Pokud máte záznam v registru dlužníků, tak stejně moc dobře víte, že půjčku u banky nezískáte. U nás je to však jiné, záznamy tolerujeme, takže běžně nejsou žádnou vekou překážkou. Nejsou důvodem, proč bychom vám nemohli úvěr poskytnout. Navíc za velice výhodných podmínek.