Potřebujete sehnat peníze na pozemek, který chcete koupit?
Vlastníte již pozemek a chcete získat peníze na stavbu domu?
Pak zřejmě uvažujete o nějaké hypotéce. Ta bývá  v případě stavby domu, nebo při koupi pozemku velice často využívána a získat ji můžete z banky, nebo od soukromé společnosti – nebankovní hypotéka.

Hypotéka na pozemek

Už se těšíte, až poprvé kopnete do země a začnete stavět? Nebo sháníte na peníze na pozemek, který teprve chcete koupit? V dnešní době to není s úvěry vůbec jednoduché a tak si řekneme, jak si rychle a snadno sjednat takovou hypotéku na pozemek.

Bankovní cesta při koupi pozemku znamená mít minimálně 20% vlastních prostředků, čistý bankovní a nebankovní registr, dostatečný příjem.

Potřebujete sehnat hypotéku na pozemek?
V tom případě se musíte seznámit se základními informacemi ohledně nebankovních hypoték. Nebankovní proto, že pro tento typ úvěru nejdete do banky, jak už z názvu napovídá, ale sjednáte si je za pomocí nebankovní společnosti. Možná se teď děsíte, ale není se čeho obávat. Právě nebankovní společnosti vysoce konkurují bankám a často zaručují výhodné  podmínky financování.

Oproti bankám mají ještě navíc jiné výhody. Vyřídíte je snadno a velice rychle. Bez zbytečných komplikací a bez zbytečného otálení. Už na úvěr nemusíte čekat několik měsíců, vše bude vyřízeno během pár dnů.

Tolerance záznamů v registrech bankovních a nebankovních není problém.

Tento typ úvěru na pozemek se dá sjednat jako spotřebitelský i jako podnikatelský úvěr a proto je velice variabilní.

Individuálně řešení potřeby klienta

Zaměřujeme se na individuální potřeby našich klientů, a proto jsme schopni Vám zajistit takové podmínky, které budete schopni zvládat. Stačí nás kontaktovat a my se vašim případem budeme ihned zabývat.

Doba splácení se často pohybuje od jednoho roku až po dlouhých třicet let. Navíc si ji můžete sami určit. Návrh Vám provedeme zdarma, za ten nic neplatíte.

Garance nízkých splátek a nízké úrokové sazby.

Vše je vyřízené jednoduše a bez komplikací.

Neztrácejte zbytečně čas schůzkami v bance, jde to i jinak, stačí nás kontaktovat.

Díky hypotéce si můžete koupit stavební pozemek a postavit si na něm cokoliv, co budete chtít. Ať už se bude jednat o klasický rodinný dům, menší chaloupku, obrovskou vilu, nebo třeba o chatku se zahrádkou.